R.Milevičius: turime naujų ginklų

Roko Milevičiaus komentaras prieš startą:

Ar jaučiatės pasistūmėję į priekį nuo pirmųjų startų? Ar nėra jausmo, kad kiekvieną kartą kova tarsi iš naujo?

Na, po antrojo etapo viskas klostėsi labai gerai, esame patenkinti savo pasirodymu, laivo greičiu, taip kad stengiamės daryti kuo mažiau pakeitimų, nors laivas buvo visas išrinktas ir vėl surinktas, bet visi nustatymai išlieka tokie patys. Tiesa, pasiimam keletą naujų burių, kurių kitos komandos tikriausiai neima, niekas to nežino iki šiandienos starto, nes tai gali buti labai didelis taktinis pranašumas.
Po antrojo etapo jaučiamės gerokai labiau savimi užtikrinti ir esame labai patenkinti, kaip mums sekasi suvaldyti ir išnaudoti laivo galimybes, bet žinome, jog galime plaukti dar greičiau, todėl nuolat keliam sau aukštesnius tikslus. Taip pat suvokiam, kad šiandien viskas prasideda iš naujo ir ta pergalė antrojo etapo metu nelabai ką reiškia. Ruošiamės visiškai naujai kovai, nes žinome, jog konkurentai irgi daug ko iš mūsų pasimokė, taip kad laukia labai įtempta kova.

Ar neišvargino kelionė namo? Ar jautiesi pailsėjęs?

Viskas labai gerai. Morališkai papildžiau atsargas Lietuvoje, o čia grįžęs turėjau užtektinai laiko susitvarkyti savo reikalus aplink laivą, taip kad jaučiuosi tikrai pailsėjęs ir pasiruošęs startui.

Kokie didžiausi iššūkiai laukia trečiajame etape?

Šis etapas bus labai silpnų vėjų etapas, taip pat karštas. Mūsų laukia nemažai buriavimo netoli krantų, dėl to bus papildomų kliūčių ir vėjo duobių. Didžiausia rizika - plaukiojančios šiukšlės, nes šio etapo metu mes plauksime netoli tų vietų kur plaukioja dideli laivai ir jie pameta daug įvairių šiukšlių, į kurias mes galime atsitrenkti – tokių kaip konteineriai, įvairiausi maišai ir t.t. Kad juos nusiimtume, reikia stoti ir plaukti atgal, gal netgi nerti kažkam į vandenį.