Kas yra tikri VOR burių meistrai? (2014-12-11-12:59)

Įnirtinga dvikova (trikova) be vėjo, laviruote - Kreiserinio Buriavimo Mokykla 

Pavėjui moka plaukti visi. Net klevo lapas. O kas gi turi geriausius vairininkus ir burių derintojus? Ko gero tai Brunel ir Dongfeng. Brunel jachtoje visi yra profesionalai. Na o Dongfeng, reikia pripažinti, yra tiesiog genijai - prancūzai spėja atidirbti ir už kiniečius be patirties. Bet smagiausia tai, kad tarp geriausiųjų yra ir lietuvis.

Roko Milevičiaus paskutinė žinutė:
"Uffff sunkios čia pas mus dienelės, laikas bėga itin lėtai. Vėjas svyruoja nuo 0 - 4 mazgų nuo pat vakar vakaro, taip kad judam į priekį labai lėtai ir iš vis džiaugiamės, kad judam. Asmeniškai man tai pačios sunkiausios dienos viso etapo metu. Matyti kaip taip sunkiai uždirbta persvara pamažu tirpsta ir tu nieko negali padaryti. Šiandien vienu metu mes plaukėm jiems tiesiai į galą. Dabar jie mums, bet vėjas tiek sukinėjasi, kad sunku ką prognozuoti! Taip, kad dar šią naktelę kumštukus palaikykit, o ryt jau turetų būti aiškiau viskas. Linkėjimas"

Na, nemažiau gudriais, o gal gudriausiais įvardinčiau Abu Dhabi. Greičiau Ian Walker, nes jokio kito kepo namčiau tampant virves. O jis net duodamas intervjiu prieina, ir kažką atleidžia, kažką pritraukia. Ach, kaip aš jį suprantu. Visu 100 procentų. Visi trys pirmaujantys laivai šiandienai 12:00 Lietuvos laiku išsirikiavo kaip ir į vieną startinę liniją štiliaus sąlygomis. O štiliaus sąlygomis gali nutikti viskas, reikia kad tik kažkiek būtų vėjuko ir vualia - laivas bėga. Tik nereikia jam trukdyti, kaip sakė a.a. Saulius Tamkvaitis.