4to etapo pusiaukelė ir Roko komentarai

Drąsus manevras išvedė Brunel komandą į priekį. Artėja Doldrumai (pusiaujo bevėjė zona). 

Vasario 15 d.

Vis dar vėjo pas mus užtenka. Esame labai patenkinti savo pozicija. Panašu, kad visi laivai bandė iki mūsų prisikapstyti, bet truputuką per vėlai ir nuo dabar atsiskyrimas tik didės. Taigi mūsų laukia labai ilga atkarpa kairiu halzu. Vis dar plaukiame rytų kryptimi, bet po truputuką pradedame leistis žemyn! Vėjo užtenka, nuotaikos geros, truputį šlapia :) 

Panašu, kad mūsų pasirinkimas atsipirkinėja. Šiandien per visą dieną padidinom savo persvarą ganėtinai ženkliai ir vis dar turim nemažai vėjo. Capio sprendimai pasiteisina 100%. Vakar naktį turėjom truputį šlykštų manevrą. Sustiprėjus ir suaštrėjus vėjui keitėm bures iš fro į j1. Buvo truputį kraujo, bet panašu, kad viskas gerai, perdaug nesusižeidė. O šiaip sąlygos ganėtinai sudėtingos. Bandom išspausti viską kas įmanoma iš šių oro sąlygų. Tikėkimės jos dar šiek tiek užsitęs. Linkėjimai! 

Vasario 16 d.

Vasario 18 d.

Sveiki! Truputuką buvome užsiėmę. Šiandien pagaliau priartėjome mūsų taip „mėgiamus” doldrums, kur vėl debesys, štiliai ir t.t. Žodžiu smaginamės. Pirma dienos pusė buvo pakankamai rami, tai buvo tokia kaip ir tvarkymosi diena. Susitvarkėm kas aplūžę, sutepėm ką reikia ir vėl pasiruošę, o vakarop prasidėjo bėgimas nuo debesų. Buvom netgi prisiparkavę 4 valandoms, žiauriai nesmagu. Vėl sukyla prisiminimai apie praeitus etapus. Nesmagiausia, kai galiorka mažina persvarą itin greitai. Na, bet mes to ir tikėjomės. Kaip bebūtų, mes esame kelių vėjų pasikeitimo zonų priekyje, tai dar ramu, nes kiti per jas dar turi praplaukti. Kaip bebūtų, mes vis dar šiaurinėje dalyje, o visos šios linksmybės turėtų tęstis iki maždaug 10S, o dar salos, dėl kurių šiuo metu plaukiame tiesiai į rytus net kartais į šiaurės rytus. OK, linkėjimai visiems. P.s. ta foto kur mes skraidom ne joks fotoshopas :)

Kelias ir dabartinė pozicija

Brunel su SCA nuplaukė papildomus 500 jūrmylių ir tai leido išsiveržti į priekį. Merginoms ne taip pasisekė, tačiau įsimaišė į kovą. Tad rizika vis tiek atsipirko. 

Maršrutas nuo starto 

Dabartinė pozicija (2015-02-19 06:40 UTC)