Team Vestas ant seklumos (atnaujinta 2014-11-30)

Net ir Indijos vandenyne galima užplaukti ir strigti ant seklumos. Šiuo atveju, tai rifas šalia Mauricijaus krantų - Kreiserinio Buriavimo Mokykla 

Ir įgula priėmė palikti laivą kaip galima greičiau iki šviesaus dienos periodo pabaigos. Organizacinis komitetas gavo jų pranešimą šiandien 15:10 UTC. Org. komitetas apie tai pranešė 17:11 UTC. Intenete ši info pasirodė visai neseniai. Pridedamoje nuotraukoje matosi Team Vestas buvimo vieta ir apatinėje eilutėje jų koordinatės. Laivas sėdo ant rifo Cargado Carojas Shoal, Mauricijus. Reunion salos gelbėjimo tarnybos dalyvauja gelbėjimo darbuose. Ryšys palaikomas su "Alvimedica" ir kitais laivais. Nei vienas įgulos narys nenukentėjo.

Sekmadienio naktį laivo įgula jau buvo saugiai pargabenta į krantą ir apsistojo Íle du Sud saloje. "Team Vestas Wind" masto, kaip pargabenti komandą iš salos ir išgelbėti laivą.  Įgulai pagelbėti sustojusi "Alvimedica" tęsia varžybas. 

Žemiau apytikslė nelaimės vieta.

"Volvo Ocean Race" vadovas Knut Frostad, sakė: “Man labai palengvėjo, kad nė vienas iš devynių įgulos narių nenukentėjo. Įgulos saugumas visada yra vienas iš prioritetų. Tačiau tuo pačiu labai liūdna, kad tai atsitiko "Team Vestas Wind" ir jų vadovui Chris Nicholson. Tai sukrėtė visą komandą ir organizatorius. Mes pasistengsime palaikyti juos, padėti, kad jie kuo greięiau grįžtų į varžybas.”